Zajęcia terapeutyczne
Podczas ostatnich zajęć terapeutycznych nasi Mieszkańcy wraz Panią Moniką, tworzyli obrazy przy użyciu plasteliny, bibuły oraz kółek pluszowych. Oto efekty ich pracy 😉











Podczas ostatnich zajęć terapeutycznych nasi Mieszkańcy wraz Panią Moniką, tworzyli obrazy przy użyciu plasteliny, bibuły oraz kółek pluszowych. Oto efekty ich pracy 😉










